Studnia Film

Kamerzysta na wesele

Kamerzysta na wesele jest bardzo dobrym i coraz częściej wybieranym rozwiązaniem przez Pary Młode. Zaraz obok fotografa ślubnego, filmowiec jest postacią mająca za zadanie utrwalić dzień Waszej uroczystości ślubnej. W odróżnieniu od fotografa, tworzy on historię w oparciu o ujęcia video, które następnie tworzą pełny reportaż. Na końcową jakość zrealizowanego materiału, mają wpływ nie tylko odpowiedni sprzęt, ale również doświadczenie i umiejętność łapania prawdziwych emocji. Niezależnie od tego czy zdecydujecie się na kamerzystę, fotografa ślubnego czy duet foto video, możecie być pewni, że dołożymy wszelkich starań by pamiątka ślubna będzie idealnym zwieńczeniem historii Waszej miłości. 

Kamerzysta na wesele dobrym pomysłem

Obecnie za podstawową formą upamiętniania wydarzeń okolicznościowych uważane się zdjęcia. W przypadku upamiętniania ślubów i wesel na taką formę pamiątki najczęściej stawia Para Młoda. Zdjęcia potrafią szybko przywołać wspomnienia, są w pełni namacalne i zatrzymują garść emocji w jednym kadrze. Krótko mówiąc, potrafią szybko przenieść nas w przeszłość i zanurzyć się we wspomnieniach. Warto jednak zaznaczyć, że zdjęcia to szereg zastanych kadrów, które wprawdzie dostarczają emocje, jednak nie się w stanie w pełni odzwierciedlić atmosfery wesela. Takie elementy jak przysięga małżeńska, zachowania gości, grana muzyka, czy np. konkretne dialogi między uczestnikami wesela, to wciąż niedostępne zadanie dla fotografii ślubnej.   

Tutaj z pomocą przychodzi kamerzysta ślubny, który wypełnia przestrzeń niedostępną dla fotografa. Film ślubny w naszym wykonaniu trwa 45 minut i zamyka w swoich ramach skrót całego dnia uroczystości; od przygotowań Pary Młodej, przez Ceremonię ślubną po zabawę na sali weselnej. Materiał końcowy jest okraszony doskonale brzmiącym dźwiękiem z mikrofonów zewnętrznych, obrazem w wysokiej jakości 4K oraz płynnymi, pozbawionymi drgań ujęciami. Ponadto całość jest opatrzona odpowiednim montażem i subtelnymi efektami.

Co zawiera pełny reportaż video?

Przygotowania ślubne

Na przygotowaniach skupiamy się na detalach ślubnych (obrączki, kosmetyki, biżuteria, mucha, podwiązka, itp.), wyłapywaniu ciekawych dialogów i subtelnych ujęciach z ubierania się Panny Młodej i Pana Młodego w asyście świadków.

Błogosławieństwo rodziców

Moment, który podobnie jak przysięga małżeńska jest niepowtarzalny. Tutaj każde słowa i gesty rodziców są na wagę złota. Dokładamy wszelkich starań aby dźwięk był czysty a emocje prawdziwe.

Przysięga małżeńska

Najważniejsza chwila całego dnia – potrzebna jest cisza i pełne skupienie. Jest to moment, który zawsze nagrywamy na dwie kamery, a doskonałą jakość dźwięku gwarantuje mikrofon krawatowy wpięty do marynarki Pana Młodego.

Życzenia
od gości

Życzenia od gości to często sentymentalno-humorystyczny rollercoster; od płaczu po uśmiech. Krótko mówiąc, życzenia to dla nas zbiór ciekawych wypowiedzi, które następnie możemy użyć w materiale.

Zabawa
weselna

I tu zaczyna się zabawa! Szał na parkiecie jest nie tylko dla gości, ale również… dla nas! Używamy wtedy różnych obiektywów, eksperymentujemy z formą i szalejemy z ujęciami. Zależy nam by zabawa weselna była urozmaicona i dynamiczna!

Oczepiny
Pary Młodej

Oczepiny zawsze nagrywamy w formie skrótu; wybieramy najciekawsze momenty, dobieramy odpowiednią muzykę i przeplatamy wszystko ciekawymi wypowiedziami oczepinowymi.

Nasz fotograf ślubny

kamerzysta na wesele filmowanie w szczecinie
kamerzysta na wesele szczecin gorzów wielkopolski filmowanie ślubów i wesel
kamerzysta na wesele filmowanie gorzów szczecin poznań nagrywanie filmów ślubnych pałac mierzęcin
kamerzysta na wesele filmowanie ślubów szczecin gorzów poznań zielona góra
przygotowania ślubne filmowanie wesel i ślubów studniafilm
przygotowania ślubne panny młodej szczecin gorzów poznań filmowanie