Studnia Film

Teledysk ślubny

fotografia ślubna w plenerze szczecin gorzów zielona góra poznań
teledysk ślubny filmowanie wesel i ślubów gorzów szczecin zielona góra
teledysk ślubny filmowanie wesel i ślubów studniafilm poznań
nagrywanie teledysków ślubnych studniafilm
nagrywanie teledysków ślubnych poznań gorzów szczecin
teledysk trailer ślubny nagrywanie filmowanie wesel gorzów poznań

Teledysk ślubny jest idealnym zwieńczeniem całego dnia ślubu i wesela. Wychodzimy z założenia, że musi się w nim dużo dziać, ponieważ jego zadaniem jest streszczenie całego dnia – ma być dynamicznie i różnorodnie. Taka forma teledysku ślubnego sprawia, że materiał można oglądać wielokrotnie bez uczucia nudy. Co więcej, krótkie formy video bardzo dobrze sprawdzają się w Social Mediach i generują dużo pozytywnych reakcji. Dla jeszcze lepszego efektu, teledyski ślubne ubogacamy ujęciami z sesji poślubnej, plenerowej, dzięki czemu materiał zaskakuje w swojej konstrukcji. W przeciwieństwie do pełnometrażowego filmu ślubnego, teledysk w naszym wykonaniu ma za zadanie być jego dynamicznym uzupełnieniem.

Odtwórz film na temat teledysk ślubny gorzów szczecin nagrywanie teledysków
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Realizacja teledysku ślubnego

Nasze teledyski ślubne realizujemy wg własnej inwencji twórczej. Osobiście dobieramy odpowiednią muzykę, które najlepiej oddają atmosferę nagranych ujęć. Każde wesele jest inne i choć mamy określoną stylistykę naszych prac, to teledyski różnią się od siebie swoją formą. Jesteśmy stanowczymi przeciwnikami pracy na tzw. jedno kopyto, ponieważ pamiątki ślubne nie mają przypominać produkcji masowej, lecz produkt limitowany na indywidualne zamówienie. Każdy klip to osobna historia, inne emocje i niepowtarzalna atmosfera, której spłaszczenie i wrzucenie na taśmę produkcyjną, nie jest w naszym stylu.

Decydując się na współpracę z nami, macie do wyboru dwie formy realizacji teledysku ślubnego.

Nasza propozycja

Teledysk ślubny

Pozwalacie nam dobrać odpowiednią muzykę do Waszego teledysku i opatrzeć ją odpowiednimi ujęciami. Krótko mówiąc, dajecie nam pełną swobodę w zakresie realizacji klipu.

Wasza piosenka

Teledysk ślubny

Podrzucacie nam swoją propozycję utworu/utworów, które mają znaleźć się w Waszym teledysku, a My dostosowujemy ujęcia.