Studnia Film

Teledysk ślubny

fotografia ślubna w plenerze szczecin gorzów zielona góra poznań
teledysk ślubny filmowanie wesel i ślubów gorzów szczecin zielona góra
teledysk ślubny filmowanie wesel i ślubów studniafilm poznań
nagrywanie teledysków ślubnych studniafilm
nagrywanie teledysków ślubnych poznań gorzów szczecin
teledysk trailer ślubny nagrywanie filmowanie wesel gorzów poznań

Teledysk ślubny jest idealnym zwieńczeniem całego dnia ślubu i wesela. Wychodzimy z założenia, że musi się w nim dużo dziać, ponieważ jego zadaniem jest streszczenie całego dnia – ma być dynamicznie i różnorodnie. Taka forma teledysku ślubnego sprawia, że materiał można oglądać wielokrotnie bez uczucia nudy. Co więcej, krótkie formy video bardzo dobrze sprawdzają się w Social Mediach i generują spore zasięgi i pozytywne reakcje. Dla jeszcze lepszego efektu, teledyski ślubne ubogacamy ujęciami z sesji poślubnej, plenerowej, dzięki czemu materiał potrafi zaskoczyć swoją oryginalną konstrukcją. W przeciwieństwie do pełnometrażowego filmu ślubnego, teledysk w naszym wykonaniu ma za zadanie być jego dynamicznym uzupełnieniem.

Odtwórz film na temat teledysk ślubny gorzów szczecin nagrywanie teledysków
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Realizacja teledysku ślubnego

Nasze teledyski ślubne realizujemy wg własnej inwencji twórczej. Osobiście dobieramy odpowiednią muzykę, które najlepiej oddają atmosferę nagranych ujęć. Każde wesele jest inne i choć mamy określoną stylistykę naszych prac, to teledyski różnią się od siebie swoją formą. Jesteśmy stanowczymi przeciwnikami pracy na tzw. jedno kopyto, ponieważ pamiątki ślubne nie mają przypominać produkcji masowej, lecz produkt limitowany na indywidualne zamówienie. Każdy klip to osobna historia, inne emocje i niepowtarzalna atmosfera, której spłaszczenie i wrzucenie na taśmę produkcyjną, nie jest w naszym stylu.

Decydując się na współpracę z nami, macie do wyboru dwie formy realizacji Waszego teledysku ślubnego. Każda z metod na szereg zalet, jednak to do Was należy ostateczna decyzja. Jedno jest pewne, niezależnie od wybranego rozwiązania, macie pewność, że dopracujemy go w najmniejszym szczególe.

Teledysk Ślubny

Nasza propozycja

Pozwalacie nam dobrać odpowiednią muzykę do Waszego teledysku i opatrzeć ją odpowiednimi ujęciami. Krótko mówiąc dajecie nam pełną swobodę w zakresie realizacji teledysku, co w konsekwencji pobudza naszą kreatywność.

Teledysk Ślubny

Wasza piosenka

Dajecie nam swoją propozycję utworu, który ma znaleźć się w Waszym teledysku, a My dostosowujemy charakter ujęć i dynamikę filmu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdy łączy Was specjalna więź z konkretną piosenką bądź po prostu oboje za nią przepadacie.

Scroll to Top