Studnia Film

5/5
"Z czystym sumieniem polecam!! W tak ważnym dniu jakim jest ślub otrzymaliśmy pełne wsparcie oraz całkowicie mogliśmy zapomnieć o stresie, dzięki podpowiedzią co i kiedy mamy robić! Podczas ślubu oraz zabawy weselnej zupełnie niewidoczni a mimo to wykonali święta pracę dzięki czemu otrzymaliśmy świetny materiał weselny, który całkowicie przerósł nasze oczekiwania!"
Przemek Jaszcz
Pan Młody
5/5
"Dziś ciężko znaleźć godnego polecenia profesjonalistę, ale tego operatora kamery polecam z całego serca. Widziałam wiele filmów/teledysków w wykonaniu innych usługodawców i maja się zdecydowanie nijak do jakości i całokształtu . A tutaj ? Jestem wręcz zachwycona, film jest prosty naturalny a przede wszystkim bardzo dobrej jakości. Piękne kolory, jasny i klimatyczny. Sama współpraca była rewelacyjna, a jakością filmu już zdobyli mnie na całość. Nie ma co się zastanawiać tylko brac!! Polecam"
Iwona Balak
Panna Młoda
5/5
"Polecamy z całego serduszka firmę Studnia Film. Zarówna Kuba jak i Laura są bardzo elastycznymi i bezproblemowymi w kontakcie ludźmi. Pełen profesjonalizm,życzliwość i kreatywność a realizacja zdjęć w bardzo krótkim czasie. Kuba, Laura jesteście super. Dziękujemy, że byliście z nami i stworzyliście dla nas piękna pamiątkę na całe życie."
Aleksandra Kiszczak
Panna Młoda
5/5
"Z mężem mieliśmy przyjemność współpracować ze Studnią Film podczas naszego ślubu i wesela Bardzo profesjonalne podejście, bardzo miły, pomysłowy, sympatyczny i cierpliwy Pan kamerzysta z którym można wszystko na spokojnie ustalić, porozmawiać i pośmiać się co buduje super współpracę i atmosferę Wszyscy goście weselni chwalili Rezultat - Wspaniały film! Film z pomysłem, przepiękny, wzruszający. Dech zapiera. Łza w oku sie kręci. Jesteśmy szczęśliwi! Więc jeśli marzą sie Wam genialne i piekne efekty, marzy sie wam współpraca z kimś w 100% profesjonalnym, a przy tym bardzo miłym, uprzejmym i sympatycznym to serdecznie polecamy!! "
Angelika Parzuchowska
Panna Młoda
5/5
"Cudownie zapakowany pendrive, a na nim świetny materiał z naszego ślubu!!! jesteśmy zachwyceni naszym filmem, a teledysk to prawdziwa petarda. Współpraca z Kubą była rewelacyjna, sympatycznie i bardzo wesoło, na weselu wraz z żoną naprawdę profesjonalnie zbierali materiał. polecamy!!! jeszcze raz bardzo dziękujemy"
Karolina Grzegorzak
Panna Młoda
5/5
"Super profesjonaliści! Wszystkie wykonane zdjęcia i filmy (teledysk, podziękowania dla rodziców i film końcowy) pierwsza klasa! Zawsze służą pomocą, mają głowę pełną pomysłów Polecamy wszystkim! PS: Jak będziemy mieć jeszcze okazję to napewno skorzystamy! Pozdrowienia z Poznania"
Natalia Ochwat
Panna Młoda
5/5
"Pełni pasji, ludzie o dużej cierpliwości, z wielką otwartością na wszelkie pomysły. Nie ma mowy o sztucznej atmosferze, jest wesoło, na luzie, z uśmiechem. Zawsze szukają ciekawych ujęć, odpowiedniej scenerii i charakteru oddającego emocje danej chwili. Potrafią stworzyć świetny klimat zarówno na sesji jak i podczas uroczystości. Rzetelne podejście do klienta i bardzo sympatyczna współpraca. Polecam!!!"
Tomasz Potaś
Pan Młody
5/5
"Polecam serdecznie usługi Kuby i Laury, Studnia Film. Ta sympatyczna para profesjonalistów od razu skradła nasze serca. Laura wdzięcznie utrwalała w kadrach aparatu każdy najpiękniejszy moment tak wyjątkowego dla nas dnia. Kuba- bardzo dyskretny w nagrywaniu, nie siał postrachu biegając z kamerą po sali, a sprawił, że mamy pamiątkę na całe życie. Sesja poślubna była pełna humoru i dobrej zabawy. Bardzo otwarci na pomysły klienta, każdą przedstawioną przez nas propozycję brali na serio, bardzo starając się, żebyśmy byli zadowoleni. Dzięki za wspólnie spędzony czas i super efekty Waszej pracy. Sprawiły nam mnóstwo radochy."
fotograf ślubny studnia film
Natalia Borysławska
Panna Młoda
5/5
"Polecam z całego serca! Bardzo ambitni młodzi ludzie, którzy w swoją pracę wkładają całe swoje serce, elastyczni, sympatycznie i bezproblemowi. Współpraca z nimi to czysta przyjemność otwarci na wszelkie sugestie. Laura , Kuba dziękujemy Wam ze tak pięknie uwieczniliscie na filmie i zdjeciach nasz najważniejszy dzień życiu."
Edyta Łapińska
Panna Młoda
5/5
"Mieliśmy okazję współpracować przy okazji naszego ślubu, jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usługi, film zdjęcia wszystko perfekcyjnie dopracowane, będzie świetna pamiątka na lat serdecznie polecam!"
Agata Kustosz-Chojnacka
Panna Młoda