Studnia Film

Filmy reklamowe

Nasze firmy reklamowe kręcimy w jakości Full HD lub 4K. Każde ujęcie jest przemyślane i dopracowane w każdym calu. Dbamy o to by materiały w pełni oddawały charakter danej marki.

Zdjęcia biznesowe

Fotografia biznesowa to idealne dopełnienie wizerunku danej marki. W naszej ofercie mamy zarówno zdjęcia produktowe jak i sesje biznesowe, które wykonujemy w siedzibie firmy lub w warunkach plenerowych – wszystko do uzgodnienia z klientem. Nasz fotograf zawsze stara się uwiecznić profesjonalizm i odpowiednią prezencję osoby fotografowanej. Fotografia biznesowa, którą wykonamy z pewnością przykuje uwagę nie tylko nowych klientów ale także wzbudzi zachwyt u konkurencji.

Fotografując, staramy się uwiecznić na zdjęciach profesjonalizm oraz naturalność osoby fotografowanej. Zależy nam by prawdziwy wizerunek nie odbiegał od tego co funduje nam aparat. Dbamy o dobry charakter prezencyjny osoby fotografowanej – spójność wizerunku z uprawianym zawodem. Wykonujemy sesje korporacyjne, produktowe a także biznesowe. Zdjęcia możemy wykonać w siedzibie firmy lub w plenerze – wszystko zależy od zapotrzebowania naszych klientów. 

Ujęcia z drona

Doskonałym uzupełnieniem filmu reklamowego jest wykorzystanie ujęć z drona. Urządzenie nagrywa obraz w jakości Full HD / 4K i potrafi szczegółowo odwzorować lokalizację siedziby firmy z lotu ptaka. Użycie drona w filmie reklamowym jest ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i międzynarodowy charakter.

ujecia z drona studnia film gorzow

Oferta